Programma FUNdament o.10

24-09-17 10.00 uur de Graafschap O10-PSV/HEL O10

30-09-17 11.00 uur PSV/HEL O10-Fortuna Sittard O10 op gras

07-10-17 10.00 uur NEC/FC Oss O10-PSV/HEL O10

14-10-17 10.00 uur Roda JC O10-PSV/HEL O10

21-10-17 Vrij i.v.m. herfstvakantie

28-10-17 09.30 uur PSV/HEL O10-VVV Venlo O10 op de Herdgang

04-11-17 11.00 uur PSV/HEL O10-de Graafschap O10 op gras

11-11-17 10.00 uur Fortuna Sittard O10-PSV/HEL O10

18-11-17 12.00 uur PSV/HEL O10-NEC/FC Oss O10 op de Herdgang

25-11-17 09.30 uur PSV/HEL O10-Roda JC O10 op de Herdgang

02-12-17 10.00 uur VVV Venlo O10-PSV/HEL O10

10-12-17 10.00 uur de Graafschap O10-PSV/HEL O10

16-12-17 11.00 uur PSV/HEL O10-Fortuna Sittard O10 

Programma na de winterstop volgt 

 

 

 

 

Programma FUNdament o.11

23-09-17 14.00 uur PSV/HEL O11-de Graafschap O11 op de Herdgang

30-09-17 12.30 uur MVV O11-PSV/HEL O11 

07-10-17 10.00 uur Fortuna Sittard O11-PSV/HEL O11

14-10-17 13.30 uur PSV/HEL O11 is VRIJ

21-10-17 Vrij i.v.m. herfstvakantie

28-10-17 10.00 uur VVV Venlo O11-PSV/HEL O11

04-11-17 09.30 uur PSV/HEL O11-Roda JC O11 op de Herdgang

11-11-17 12.00 uur NEC/FC Oss O11-PSV/HEL O11

19-11-17 10.00 uur de Graafschap O11-PSV/HEL O11

25-11-17 14.00 uur PSV/HEL O11-MVV O11 op de Herdgang

02-12-17 13.30 uur PSV/HEL O11-Fortuna Sittard O11

09-12-17 12.30 uur PSV/HEL O11 is VRIJ

16-12-17 14.00 uur PSV/HEL O11-VVV Venlo O11 op de Herdgang

Programma na de winterstop volgt

 

Programma FUNdament o.12

 

14-10-17 11.00 uur Fortuna Sittard O12-PSV/HEL O12

21-10-17 Vrij i.v.m. herfstvakantie

28-10-17 13.30 uur PSV/HEL O12-de Graafschap O12 stadion HS

04-11-17 10.00 uur Roda JC O12-PSV/HEL O12

11-11-17 13.30 uur PSV/HEL O12-FC Twente O12 stadion HS

18-11-17                 PSV/HEL O12 is VRIJ

25-11-17                 Vitesse O12 is VRIJ

02-12-17 12.30 uur MVV O12-PSV/HEL O12

09-12-17 13.30 uur PSV/HEL O12-Fortuna Sittard O12

17-12-17 10.00 uur de Graafschap O12-PSV/HEL O12

Programma na de winterstop volgt

 

 

 

 

 

FUNdament o.10

Spelers:

Aliu Bah

Jens Elbers

Kaan Esilcimen

Tim Gilsing

Milan van Kempen

Tim Moors

Milan Thomassen

Begeleiders:

Thijs Matla (Trainer)

Michiel van der Werf (Assistent Trainer)

 

 

 

FUNdament o.11

Spelers:

Rayan Bel Hadj

Michael Bresser

Taeke Captein

Jesse Dortmans

Dayen Geerts

Daan Kretschmer

Junior Poortvliet

Ward van Sleeuwen

Begeleiders:

Mauro van de Looij (Trainer)

Jeremias Carlos David (Assistent Trainer)

FUNdament o.12

Spelers:

Brence van Asten

Wessel Brugmans

Cem Cezek

Julian van Esdonk

Aassim Farah

Daan de Groot

Thijs Jansen

Wessel Kuhn

Shakir Lahiani

Anouar Lemrini

Jay van Lieshout

Daan van der Linden

Ties Mezenberg

Cas Molenaar

Mees Willemse


Begeleiders:

Youri van Brussel (Trainer)

Roy van Pinxteren (Assistent Trainer)