Programma FUNdament o.10

03-03  13.30 uur  PSV/HEL NMG-de Graafschap

10-03  10.00 uur  Fortuna Sittard-PSV/HEL NMG

17-03  12.00 uur  PSV/HEL NMG-NEC/FC Oss

24-03  12.00 uur  PSV/HEL NMG-Roda JC

31-03  Pasen

07-04  10.00 uur  VVV Venlo-PSV/HEL NMG

14-04  10.00 uur  de Graafschap-PSV/HEL NMG

21-04  12.00 uur  PSV/HEL NMG-Fortuna Sittard

28-04  10.00 uur  FC Utrecht-PSV/HEL NMG

05-05  Volgt nader

12-05  10.00 uur  NEC/FC Oss-PSV/HEL NMG

19-05  10.00 uur  Roda JC-PSV/HEL NMG

26-05  12.00 uur  PSV/HEL NMG-VVV Venlo

 

Programma FUNdament o.11

03-03  10.00 uur  PSV/HEL NMG-PSV/EHV (Herdgang)

10-03  10.00 uur  FC Utrecht-PSV/HEL NMG

17-03  13.30 uur  PSV/HEL NMG-Sparta Rotterdam

24-03  13.00 uur  PSV/HEL NMG-Vitesse (Herdgang)

31-03  Pasen

07-04  VRIJ

14-04  13.30 uur  PSV/HEL NMG-NEC/FC Oss

21-04  09.30 uur  Ajax-PSV/HEL NMG

28-04  Volgt nader

05-05  Volgt nader

12-05  10.00 uur  PSV/EHV-PSV/HEL NMG

19-05  10.00 uur PSV/HEL NMG-FC Utrecht(Herdgang)

26-05  10.00 uur  Sparta Rotterdam-PSV/HEL NMG

 

Programma FUNdament o.12

03-03  12.00 uur  PSV/HEL-Willem II (oefenwedstrijd)

10-03  13.30 uur  PSV/HEL-AZ

17-03  10.00 uur  Sparta Rotterdam-PSV/HEL

24-03  VRIJ

31-03  Pasen

07-04  13.30 uur  PSV/HEL-Vitesse

14-04  09.30 uur  Ajax-PSV/HEL

21-04  13.30 uur  PSV/HEL-PSV/EHV

28-04  Jumbo Toernooi Helmond Sport

05-05  Volgt nader

12-05  13.30 uur  PSV/HEL O12-FC Twente

19-05  10.00 uur  AZ-PSV/HEL

26-05  13.30 uur  PSV/HEL-Sparta Rotterdam

 

 

 

 

 

 

FUNdament o.10

Spelers:

Aliu Bah

Jens Elbers

Kaan Esilcimen

Tim Gilsing

Milan van Kempen

Tim Moors

Milan Thomassen

Begeleiders:

Thijs Matla (Trainer)

Michiel van der Werf (Assistent Trainer)

 

 

 

FUNdament o.11

Spelers:

Rayan Bel Hadj

Michael Bresser

Taeke Captein

Jesse Dortmans

Dayen Geerts

Daan Kretschmer

Junior Poortvliet

Ward van Sleeuwen

Begeleiders:

Mauro van de Looij (Trainer)

Jeremias Carlos David (Assistent Trainer)

FUNdament o.12

Spelers:

Brence van Asten

Wessel Brugmans

Cem Cezek

Julian van Esdonk

Aassim Farah

Daan de Groot

Thijs Jansen

Wessel Kuhn

Shakir Lahiani

Anouar Lemrini

Jay van Lieshout

Daan van der Linden

Ties Mezenberg

Cas Molenaar

Mees Willemse


Begeleiders:

Youri van Brussel (Trainer)

Roy van Pinxteren (Assistent Trainer)