HS in slotfase ruim voorbij FC Volendam
za, 27-02-2010 - 00:21 — webmaster
Helmond Sport heeft zijn vierde zege op rij geboekt, FC Volendam werd op de Braak met 5-2 verslagen. Al na vijf minuten spelen kwam het team van coach Jurgen Streppel op voorsprong via een schitterende kopbal van Kazlauskas. Tien minuten later kwamen de gasten langszij door de elfde treffer van de Volendamse clubtopscorer Jack Tuyp. Na een half uur spelen bepaalde de Helmondse topscorer Johan Voskamp de ruststand.
Net voor het einde van de eerste helft werd Dominque van Dijk met een rode kaart van het veld gestuurd, maar met een man minder kwam Volendam na rust verrassend op 2-2, via Thijs Sluijter. Deze gelijke stand werd tot een kwartier voor tijd succesvol verdedigd, maar toen brak Johan Voskamp (met 18 treffers nu alleen topscorer van de Jupiler League) de ban. De invallers Habraken en Lettinga (zijn eerste optreden sinds augustus 2009) zorgden voor de 5-2 eindstand.
Scheidsrechter Gözübüyük floot voor 3.095 toeschouwers op De Braak.
HS staat na deze zege zevende met 44 punten uit 27 wedstrijden. Aanstaande vrijdag gaat HS op bezoek bij FC Den Bosch dat een plaats lager staat.
Lees meer over deze wedstrijd in het verslag >>.
Beluister hieronder de persconferentie en tevens interviews met Charles Kazlauskas en Sjaak Lettinga.
















