Jong HS verliest in Heerenveen (4-2)
6 September, 2010 - 21:55 — webmasterJong Helmond Sport heeft vanavond in Heerenveen met 4-2 verloren van Jong Heerenveen/Emmen. Het team van Frank van Kempen kwam al na twee minuten op achterstand, maar via een benutte strafschop van Leroy Hertogs (op hem werd ook de overtreding gemaakt bij een corner) stond de stand na elf minuten weer gelijk.
Dat deze stand ook de ruststand werd had Jong HS te danken aan Wouter v.d. Steen, de in grote vorm verkerende doelman wist net voor rust een Friese voorsprong te voorkomen.
Deze voorsprong kwam er vier minuten na rust toch, maar in de 64e minuut kopte Robin Kemper de gelijkmaker binnen.
Lang kon Jong HS niet genieten van deze gelijke stand, vijf minuten later zagen de ongeveer zeshonderd toeschouwers op sportpark Skoatterwâld de thuisclub voor de derde keer op voorsprong komen. In de slotfase probeerde Jong HS nogmaals langszij te komen, maar een goed uitgespeelde counter in de 90e minuut zorgde voor de beslissing.
Jop van der Linden (vorige week overgenomen van Vitesse) maakte in deze wedstrijd zijn debuut voor Helmond Sport.
Opstelling Jong HS:
Van der Steen, Vaes, Aarts, Hertogs (62’ Wesley Burhenne), Van der Linden, Kubali, Kuypers, Hordemboen, Poell (68’ Baharila), Habraken (75’ Maas), Kemper.
Op de bank en niet ingevallen: Reker, v.d. Laak, Chris Burhenne en Brian v.d. Meulenhof (reserve keeper).
Geel (HS): Hertogs.
Jong HS staat nu negende in de ranglijst met 3 punten uit 3 wedstrijden.
Volgende week maandag speelt Jong HS thuis tegen hekkensluiter Jong Sparta.
























