Helmond Sport / 08 november 2018

‘’proberen zo lang mogelijk in de wedstrijd te blijven"

Morgen om 20.00 uur staat voor Helmond Sport de uitwedstrijd tegen Roda JC op het programma. In het Parkstad Limburg Stadion gaat Onze Club voor een goed resultaat tegen de wisselvallige ploeg uit Kerkrade. ‘’Een mooi stadion om onszelf te laten zien, we gaan weer alles geven morgen’’, aldus trainer Robby Alflen.

Pijnlijk
Afgelopen vrijdag werd er onfortuinlijk met 1-2 verloren van Almere City FC. Alflen blikt teleurgesteld terug op deze wedstrijd. ‘’Het moment van de gelijkmaker was heel pijnlijk, maar ook erg onvolwassen van onze kant. Je moet er gewoon voor zorgen dat je met een voorsprong de rust in gaat, dan begin je de tweede helft met veel meer vertrouwen.’’

De wedstrijd tegen Almere City FC kenmerkt een beetje het seizoen vindt Alflen. ‘’Het was wederom een wedstrijd waarin ik in herhaling val: we hadden deze wedstrijd weer kunnen winnen, maar weer lukt het ons niet. Almere voetbalde wel iets gemakkelijker dan ons, maar de kansenverhouding was in ons voordeel.’’

Vertrouwen
Toch voelt Alflen dat het vertrouwen vanuit de groep niet afneemt. ‘’Diegene die de wedstrijd gezien heeft, heeft kunnen zien dat we totaal niet kansloos waren. Dat voelen de jongens ook. Het valt voor hen niet mee om het hoofd omhoog te houden na keer op keer een tegenslag, maar dat doen ze wel. We krijgen genoeg kansen om wedstrijden te winnen, echter ontbreekt het ons te vaak aan een goede afronding.’’

Roda JC
Voor Helmond Sport staat er morgen een lastige wedstrijd te wachten tegen Roda JC. Van de vier eerdere wedstrijden die Onze Club in Limburg speelden werd er niet één gewonnen. Desalniettemin ziet Alflen kansen tegen de ploeg uit Kerkrade. ‘’Roda JC is ook een ploeg die het niet makkelijk heeft, zij staan ook niet op de gewenste plek op de ranglijst. Zeker niet als je net uit de Eredivisie komt, dan verwachten supporters meer van je.’’

Roda JC wist op eigen veld alleen nog maar tegen Jong Ajax de volle buit te pakken. Dat was uitgerekend de openingswedstrijd van het seizoen. ‘’Doordat ze thuis zo lang niet gewonnen hebben lopen zij ook niet met het volle vertrouwen het veld op. We moeten proberen zo lang mogelijk in de wedstrijd te blijven, dan neemt de druk bij hun ook toe. Uiteraard is Roda JC in eigen huis de favoriet, maar als het publiek zich tegen de ploeg gaat keren moeten wij daarvan gaan profiteren’’, sluit Alflen af.

Selectie Helmond Sport
Helmond Sport werkt zonder de geblesseerden Kjell Knops, Daan Ibrahim, Jamie Watt, Dylan de Braal, Bram Zwanen en Arne Naudts toe naar het uitduel tegen Roda JC. De aftrap van het duel is om 20.00 uur in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. Tickets zijn nog altijd verkrijgbaar via www.helmondsport.nl/tickets.

sportdirect-banner-690.pngsportdirect-banner-320.png