Helmond Sport / 04 juni 2018

Helmond Sport start seizoen 2018-2019 op 8 juli

Helmond Sport begint het nieuwe seizoen op zondag 8 juli om 12.00 uur. Dan traint Onze Club voor de eerste keer onder leiding van de nieuwe trainer Robby Alflen. Deze training is vrij toegankelijk voor publiek. Om zoveel mogelijk supporters de kans te bieden om bij deze eerste training aanwezig te zijn is er gekozen om te starten op een zondag.

Oefenwedstrijden
Op zaterdag 14 juli staat de eerste oefenwedstrijd op het programma tegen SV Brandevoort. Deze wedstrijd begint om 16.00 uur op het sportpark van SV Brandevoort. Vervolgens gaat Onze Club op zaterdag 21 juli op bezoek bij v.v. Gemert. De aftrap van dit duel is om 14.30 uur. Zodra er meer duidelijkheid is over de verdere invulling van het oefenprogramma zullen wij dit direct communiceren. 

Voorbereiding 18-19.jpg