Helmond Sport / 01 april 2017

Helmond Sport verlengt twee contracten, Justiana verlaat Onze Club

Helmond Sport heeft de opties gelicht in de contracten van keepers Stijn van Gassel en Joris van Gerwen. Gisteravond keepte Van Gassel zijn eerste competitiewedstrijd van dit seizoen tegen FC Dordrecht. Het contract van Van Gassel loopt hierdoor nog tot 30 juni 2019. Joris van Gerwen blijft  tot 30 juni 2018 verbonden aan Onze Club.

Contract Justiana niet verlengd
Het contract van Gillian Justiana, dat per 30 juni afloopt, is niet verlengd. Deze opzegging moet wettelijk gezien voor 1 april gebeuren. Hierdoor zal de 26-jarige verdediger aan het einde van dit seizoen Onze Club verlaten. Justiana speelde sinds 2011 ruim 160 competitiewedstrijden voor Helmond Sport.

De eenzijdige optie vanuit Helmond Sport om het contract van Furhgill Zeldenrust met één seizoen te verlengen is niet gelicht. Beide partijen zijn momenteel in gesprek voor volgend seizoen. 
 

sportdirect-banner-690.pngsportdirect-banner-320.png