Helmond Sport / 12 maart 2017

Voorbeschouwing Helmond Sport - De Graafschap

Morgenavond komt De Graafschap op bezoek in het Lavans Stadion. De ‘Superboeren’ hielden vorig seizoen op spectaculaire wijze Ajax van het landskampioenschap af. Uiteindelijk degradeerde de ploeg uit Doetinchem via de Play-Offs naar de Jupiler League. Eerder dit seizoen wist Onze Club de uitwedstrijd met 2-4 te winnen mede door een hattrick van Jordy Thomassen.

Ploeg in vorm
De Graafschap bezet momenteel de 14e plaats in de Jupiler League. Ondanks deze lage klassering zijn de ‘Superboeren’ bezig aan een goede periode. De ploeg van trainer Henk de Jong wist van de laatste zes wedstrijden er vijf te winnen, afgelopen vrijdag werd Jong Ajax in de Vijverberg aan de zegekar gebonden het werd 3-2 voor de thuisploeg. De Graafschap staat mede door deze overwinning op een gedeelde eerste plaats in de vierde periode.

Historie tegen De Graafschap
Helmond Sport kan een goede reeks overleggen tegen de Graafschap. Van de laatste zeven wedstrijden tegen de ploeg uit Doetinchem wist Onze Club er vier te winnen, werd het twee keer gelijk en verloren we slechts één keer. De laatste thuiswedstrijd op vrijdag 3 april 2015 tegen de ‘Superboeren’ won Onze Club met 2-1 dankzij goals van Koot en El Allouchi.

Geen veranderingen
De selectie voor de thuiswedstrijd tegen De Graafschap ziet er hetzelfde uit als afgelopen vrijdag tegen FC Volendam:

1            Ferhat Kaya
2            Robert van Koesveld 
3            Ron Janzen
4            Stephen Warmolts
5            Gillian Justiana
6            Steven Edwards                            
7            Giovanni Hiwat
8            Jason Bourdouxhe
11          Furhgill Zeldenrust
12          Jordy Thomassen
14          Max de Boom
18          Sam Strijbosch
20          Teije ten Den
21          Joris van Gerwen
22          Stijn van Gassel
26          Jeroen Verkennis
37          Yaël Eisden

sportdirect-banner-690.pngsportdirect-banner-320.png