Na bijna 24 jaar dienstverband vertrekt Commercieel Manager en clubman Antoine Beije bij Helmond Sport. Helmond Sport en Antoine hebben de afgelopen tijd goede gesprekken gehad over zijn persoonlijke toekomst. Uitkomst van deze gesprekken is dat Antoine de club na vele jaren zal gaan verlaten en opzoek gaat naar een nieuwe uitdaging.
Antoine over zijn vertrek: “Na 24 jaar wordt het tijd voor een nieuwe stap in mijn carrière. Ik wil graag de club en alle zakelijke contacten bedanken voor deze mooie periode. Uiteraard blijf ik Helmond Sport op de voet volgen en zal ik regelmatig een bezoek brengen aan het GS Staalwerken Stadion.”
Voorzitter Philippe van Esch over het vertrek van Antoine: “Helmond Sport is Antoine veel dank verschuldigd voor alles wat hij in al die jaren voor de club heeft betekend. In goede, maar zeker ook in slechtere tijden, is Antoine als commerciële spil in het web belangrijk geweest voor de club. Voor het regionale bedrijfsleven is hij in die jaren uitgegroeid tot de verpersoonlijking van Helmond Sport. Ik wens hem veel succes met de nieuwe dingen die gegarandeerd voor hem op zijn pad gaan komen.”
Helmond Sport bedankt Antoine, namens het bestuur, directie, alle collega’s en vrijwilligers voor zijn belangrijke bijdrage voor Helmond Sport en ziet hem graag weer terug in de Businessclub van het nieuwe GS Staalwerken Stadion.